Apchem Sp.J. GMP+ HACCP
DIAMENTY FORBESA Gazela Biznesu Z satysfakcją informujemy, że firma Apchem Sp.J zdobyła tytuł GAZELI BIZNESU w XVI edycji rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm oraz wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes DIAMENTY FORBESA 2016.
APCHEM — dystrybutor firmy  na wybrane surowce chemiczne
(kwas mrówkowy, propionowy, mrówczany i propioniany wapnia i sodu oraz n-butanol, 2-EH, TMP, NPG)
O Firmie
APCHEM Sp.J. powstała w styczniu 2010 roku. Jest w 100% polskim przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją surowców chemiczny stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Klientami firmy są głównie producenci jak również firmy handlowe działające w przemyśle chemicznym, farb i lakierów, paszowym, spożywczym, poligrafii i wielu innych.

Naszą firmę tworzą ludzie o długoletnim stażu pracy na rynku dystrybucji chemikaliów. Doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów i partnerów handlowych. Zdobyte doświadczenie, znajomość branży i wiedza ale przede wszystkim kontakty handlowe, pozwoliły nam w szybkim czasie zostać godnym zaufania dostawcom dla znanych polskich oraz europejskich producentów. Nasza odpowiedzialność i świadomość w zakresie oferowanych surowców chemicznych poparta jest wdrożonym i certyfikowanym systemem GMP+ oraz wdrożonym Systemem Jakości HACCP.

Nasza firma zarejestrowana jest w Młodocinie Większym k/Radomia. W czerwcu 2017 roku przenieśliśmy nasze biuro do nowo wynajętych pomieszczeń w budynku biurowym ROSA HALE na ul. Starokrakowskiej 133 w Radomiu. Na terenie kraju posiadamy również magazyny na produkty ciekłe i sypkie dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować odbiorcom odpowiedni bufor magazynowy oraz krótkie terminy dostaw.

Celem naszego działania jest budowanie więzi łączącej producentów surowców chemicznych z ich potencjalnymi bądź istniejącymi odbiorcami z różnych gałęzi przemysłu.

Metodą naszego działania jest aktywne uczestniczenie we wszystkich wydarzeniach zachodzących na rynku. Poprzez częste, bezpośrednie kontakty tworzymy silne więzy z naszymi polskimi i europejskimi odbiorcami. Odpowiadając na potrzeby rynku i naszych klientów staramy się stale poszerzać nasz asortyment.

Copyright © Apchem Sp.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.     Mapa serwisu | Kontakt | O Firmie