Apchem Sp.J. GMP+ HACCP
DIAMENTY FORBESA Gazela Biznesu Z satysfakcją informujemy, że firma Apchem Sp.J zdobyła tytuł GAZELI BIZNESU w XVI edycji rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm oraz wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes DIAMENTY FORBESA 2016.
APCHEM — dystrybutor firmy  na wybrane surowce chemiczne
(kwas mrówkowy, propionowy, mrówczany i propioniany wapnia i sodu oraz n-butanol, 2-EH, TMP, NPG)
Personel
Adam Kędzior
Ukończył studia na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Inżynieria Chemiczna i Procesowa, a następnie studia podyplomowe na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe zdobył w firmie Brenntag Polska pracując 7 lat na stanowisku przedstawiciela handlowego. W grudniu 2005 roku wraz z trzema wspólnikami stworzył firmę JARBUR EUROCHEM. Jako współwłaściciel był odpowiedzialny za zakup i sprzedaż surowców chemicznych, w tym pozyskiwanie nowych dostawców i klientów, wdrożenia nowych surowców itp. Od 2010 roku współwłaściciel firmy APCHEM Sp.J. W 2014 roku przez 15 miesięcy był udziaławcem w firmie Agrema Poland Sp. z o.o.

Zorientowany na sprzedaż do takich branż jak garbarstwo i tekstylia, farby i lakiery, chemia gospodarcza, przemysł spożywczy, paszowy i metalowy. W nowej firmie jest odpowiedzialny za zakup i sprzedaż surowców chemicznych na rynku polskim i zagranicznym. Pełnomocnik ds jakości oraz GMP+.
Współwłaściciel firmy.

Kontakt:
tel/fax: +48 (48) 362-11-59
kom +48 691-752-761
 


Patrycja Bartosz-Kędzior
Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe na rynku chemikaliów zdobyła w firmie Best-Chem (3 lata) oraz Jarbur Eurochem (2,5 roku). Od 2010 roku współwłaściciel firmy APCHEM Sp.J. W 2014 roku przez 15 miesięcy była udziaławcem w firmie Agrema Poland Sp. z o.o.

W firmie APCHEM Sp.J. odpowiedzialna za transport, zakup i sprzedaż na rynkach zagranicznych, płatności oraz nadzór nad całą administracją biurową.
Współwłaściciel firmy.

Kontakt:
tel/fax: +48 (48) 362-11-59
kom +48 501-527-027
 


Agnieszka Sobania
/ pracownik administracyjno - biurowy /
Ukończyła studia na Wydziale Filozofii Przyrody i Nauk Przyrodniczych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie - kierunek Filozofia. Doświadczenie zawodowe zdobyła za granicą jako pracownik magazynu, pracownik produkcji działu spożywczego oraz pracownik biurowy.

W firmie APCHEM SP.j. pracuje od 01.02.2016 r. Zajmuje się bieżącą obsługą klienta, administracją biurową, sporządzaniem kart charakterystyk oraz specyfikacji technicznych.

Kontakt:
tel/fax +48 (48) 362-11-59
kom. +48 500-101-547

  

Copyright © Apchem Sp.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.     Mapa serwisu | Kontakt | O Firmie