Apchem Sp.J. GMP+ HACCP
DIAMENTY FORBESA Gazela Biznesu Z satysfakcją informujemy, że firma Apchem Sp.J zdobyła tytuł GAZELI BIZNESU w XVI edycji rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm oraz wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes DIAMENTY FORBESA 2016.
APCHEM — dystrybutor firmy  na wybrane surowce chemiczne
(kwas mrówkowy, propionowy, mrówczany i propioniany wapnia i sodu oraz n-butanol, 2-EH, TMP, NPG)
Certyfikaty i nagrody
W marcu 2016 roku firma Apchem pomyślnie wdrożyła system GMP+ B3 i uzyskała certyfikat jakości niezbędny do prowadzenia działalności w branży paszowej.
GMP+ czyli Good Manufacturing Practice Plus jest całościowym modułem mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa pasz we wszystkich ogniwach łańcucha paszowego. Dająca się udowodnić gwarancja zapewnienia bezpieczeństwa pasz jest “licencją na sprzedaż” na rynkach w wielu krajach, a uczestnictwo w systemie GMP+ FSA może to znakomicie ułatwić. W oparciu o praktyczne potrzeby, do systemu GMP+ FSA włączono wiele elementów, takich jak wymogi systemu zarządzania jakością (ISO 9001), HACCP, oraz standardy dla produktów, śledzenie drogi produktów, monitoring, programy wymagań wstępnych, ujęcie całego łańcucha paszowego oraz Early Warning System (System Wczesnego Ostrzegania). To właśnie „+” oznacza integrację z HACCP.
Copyright © Apchem Sp.J. Wszelkie prawa zastrzeżone.     Mapa serwisu | Kontakt | O Firmie